ŻARÓWKA LED E14 C30 8 SMD NEUTRALNA 5W

!!! WYPRZEDAŻ !!!

Stara cena:39.90PLN
Cena:29.90PLN
Posiadamy na stanie:3
masz pytania?

Energooszczędna żarówka E14 C30 8 SMD NEUTRALNA 5W  jest nowoczesnym rozwiązaniem wykorzystującym technologie diod ledowych najwyższej jakości, pochodzących od największego na świecie oraz cenionego producenta: Epistar (dostawca m.in. do paneli LED Samsunga).

Układ elektroniczny oraz technologia energooszczędna diodowa SMD jest wykonana w najwyższej jakości. Natomiast żarówka pobierając tylko 5 W jest w stanie bezproblemowo zastąpić tradycyjną żarówkę o mocy 40W.

Użyte diody pozbawione są efektu ,,mrugania/przerywania”, świecą ciągłą, jednolitą barwą, nie męcząc wzroku.

Żarówka emituje neutralną barwę światła neutralną - 4500K. Żarówki posiadające tą barwę światła są powszechnie najczęściej wykorzystywane. Może być stosowana w pomieszczeniach przeznaczonych do rekreacji i wypoczynku, ponieważ idealnie komponuje się z wnętrzami o zróżnicowanej kolorystyce.

Łatwy i bezproblemowy montaż w tradycyjnych oprawach świetlnych, w których wcześniej były wykorzystywane zwykłe żarówki. 

Wymiana żarówek marki Led-Handel odbywa się 1:1 z tradycyjna żarówką, specjalnie zaprojektowany układ zasilania nie wymaga przerabiania instalacji elektrycznej.

Podczas produkcji żarówek, które mamy w sprzedaży, wykorzystane zostały wyłącznie wysokiej klasy materiały, dlatego też żywotność żarówek sięga nawet 50 000 godzin. Wielokrotne wyłączanie oraz włączanie nie skróci jej żywotności, dzięki czemu działa do 25 razy dłużej niż zwykła żarówka.

Gwarancja każdego produktu to okres 24 miesięcy.

Wszystkie dostępne żarówki są pozbawione elementów wykonanych z ołowiu, rtęci co potwierdza przyznanie certyfikatu RoHs oraz CE, zapewniając Państwa o bezpieczeństwie i ekologiczności naszego produktu.

Wszystkie nasze żarówki posiadają najwyższą klasę energooszczędności: A

Cechy
Zamiennik40 W
Moc5 W
Kolor światłaneutralny 4500K
Liczba / Typ diod8szt. SMD
Zasilanie230 V
Kąt świecenia160 stopni
Strumień świetlny420 lumenów
Żywotność50.000 godzin
Średnica37 mm
Długość104 mm
 

Komentarze