ŻARÓWKA punktowa LED E27 48 LED ZIMNA 2,4W

Żarówka LED - E27

Stara cena:9.99PLN
Cena:7.99PLN
masz pytania?

Energooszczędna żarówka  E27 48 LED 2,4W jest nowoczesnym rozwiązaniem wykorzystującym technologie diod ledowych najwyższej jakości, pochodzących od producenta: Elgo Brilum

Układ elektroniczny oraz technologia energooszczędna diodowa  LED Standard jest wykonana w najwyższej jakości. Natomiast żarówka pobierając tylko 2,4 W jest w stanie bezproblemowo zastąpić tradycyjną żarówkę o mocy 20-25 W.

Użyte diody pozbawione są efektu ,,mrugania/przerywania”, świecą ciągłą, jednolitą barwą, nie męcząc wzroku.

Żarówka emituje zimną barwę światła – od 5500K do 6000K. Żarówki posiadające tą barwę światła są powszechnie najczęściej wykorzystywane. Może być stosowana w pomieszczeniach przeznaczonych do rekreacji i wypoczynku, ponieważ idealnie komponuje się z wnętrzami o zróżnicowanej kolorystyce.

Łatwy i bezproblemowy montaż w tradycyjnych oprawach świetlnych, w których wcześniej były wykorzystywane zwykłe żarówki. 

Wymiana żarówek marki Led-Handel odbywa się 1:1 z tradycyjna żarówką, specjalnie zaprojektowany układ zasilania nie wymaga przerabiania instalacji elektrycznej.

Podczas produkcji żarówek, które mamy w sprzedaży, wykorzystane zostały wyłącznie wysokiej klasy materiały, dlatego też żywotność żarówek sięga nawet 25 000 godzin. Wielokrotne wyłączanie oraz włączanie nie skróci jej żywotności, dzięki czemu działa do 25 razy dłużej niż zwykła żarówka.

Gwarancja każdego produktu to okres 24 miesięcy.

Wszystkie dostępne żarówki są pozbawione elementów wykonanych z ołowiu, rtęci co potwierdza przyznanie certyfikatu RoHs oraz CE, zapewniając Państwa o bezpieczeństwie i ekologiczności naszego produktu.

Wszystkie nasze żarówki posiadają najwyższą klasę energooszczędności: A

Cechy
Zamiennik20-25 W
Moc2,4 W
Kolor światłabiały zimny (5500-6000K)
Liczba / Typ diod48 szt. LED
Zasilanie220-240V AC
Strumień świetlny124 lumenów
Żywotność25.000 godzin
Średnica50 mm
Długość70 mm
 

Komentarze