ŻARÓWKA LED E14 80 SMD ciepła 4W

!!! WYPRZEDAŻ !!!

Stara cena:23.99PLN
Cena:16.99PLN
Posiadamy na stanie:2
masz pytania?

Energooszczędna żarówka E14 80 SMD 3528S ZIMNA jest nowoczesnym rozwiązaniem wykorzystującym technologie diod ledowych najwyższej jakości, pochodzących od największego na świecie oraz cenionego producenta: Epistar (dostawca m.in. do paneli LED Samsunga)

Układ elektroniczny oraz technologia energooszczędna diodowa SMD 3528 Standard jest wykonana w najwyższej jakości. Natomiast żarówka pobierając tylko 4 W jest w stanie bezproblemowo zastąpić tradycyjną żarówkę o mocy 35-40 W.

Użyte diody pozbawione są efektu ,,mrugania/przerywania”, świecą ciągłą, jednolitą barwą, nie męcząc wzroku.

Żarówka emituje zimną barwę światła – 6000K. Żarówki posiadające tą barwę światła są powszechnie najczęściej wykorzystywane. Może być stosowana w pomieszczeniach przeznaczonych do rekreacji i wypoczynku, ponieważ idealnie komponuje się z wnętrzami o zróżnicowanej kolorystyce.

Łatwy i bezproblemowy montaż w tradycyjnych oprawach świetlnych, w których wcześniej były wykorzystywane zwykłe żarówki. 

Wymiana żarówek marki Led-Handel odbywa się 1:1 z tradycyjna żarówką, specjalnie zaprojektowany układ zasilania nie wymaga przerabiania instalacji elektrycznej.

Podczas produkcji żarówek, które mamy w sprzedaży, wykorzystane zostały wyłącznie wysokiej klasy materiały, dlatego też żywotność żarówek sięga nawet 50 000 godzin. Wielokrotne wyłączanie oraz włączanie nie skróci jej żywotności, dzięki czemu działa do 25 razy dłużej niż zwykła żarówka.

Gwarancja każdego produktu to okres 24 miesięcy.

Wszystkie dostępne żarówki są pozbawione elementów wykonanych z ołowiu, rtęci co potwierdza przyznanie certyfikatu RoHs oraz CE, zapewniając Państwa o bezpieczeństwie i ekologiczności naszego produktu.

Wszystkie nasze żarówki posiadają najwyższą klasę energooszczędności: A

Cechy
Zamiennik40-45 W
Moc4W
Kolor światłabiały ciepły (2800-3300K)
Liczba / Typ diod80 szt. SMD 3528 Standard
Zasilanie220-230V
Kąt świecenia360 stopni
Strumień świetlny300 lumenów
Żywotność50 000 godzin
 

Komentarze