ŻARÓWKA LED G9 MINI 32 SMD ZIMNA 3W

!!! WYPRZEDAŻ !!!

Stara cena:18.99PLN
Cena:12.99PLN
Posiadamy na stanie:3
masz pytania?

Energooszczędna żarówka G9 MINI 32 SMD 2835 ZIMNA 3W jest nowoczesnym rozwiązaniem wykorzystującym technologie diod ledowych najwyższej jakości, pochodzących od największego na świecie oraz cenionego producenta: Epistar (dostawca m.in. do paneli LED Samsunga).

Układ elektroniczny oraz technologia energooszczędna diodowa SMD 2835 HighBrightness jest wykonana w najwyższej jakości. Natomiast żarówka pobierając tylko 3 jest w stanie bezproblemowo zastąpić tradycyjną żarówkę o mocy 35-40 W .

Użyte diody pozbawione są efektu ,,mrugania/przerywania”, świecą ciągłą, jednolitą barwą, nie męcząc wzroku.

Żarówka emituje zimną barwę światła – od 6000K do 6500K. Żarówki posiadające tą barwę światła są powszechnie najczęściej wykorzystywane. Może być stosowana w pomieszczeniach przeznaczonych do rekreacji i wypoczynku, ponieważ idealnie komponuje się z wnętrzami o zróżnicowanej kolorystyce.

Łatwy i bezproblemowy montaż w tradycyjnych oprawach świetlnych, w których wcześniej były wykorzystywane zwykłe żarówki. 

Wymiana żarówek marki Led-Handel odbywa się 1:1 z tradycyjna żarówką, specjalnie zaprojektowany układ zasilania nie wymaga przerabiania instalacji elektrycznej.

Podczas produkcji żarówek, które mamy w sprzedaży, wykorzystane zostały wyłącznie wysokiej klasy materiały, dlatego też żywotność żarówek sięga nawet 50 000 godzin. Wielokrotne wyłączanie oraz włączanie nie skróci jej żywotności, dzięki czemu działa do 25 razy dłużej niż zwykła żarówka.

Gwarancja każdego produktu to okres 24 miesięcy.

Wszystkie dostępne żarówki są pozbawione elementów wykonanych z ołowiu, rtęci co potwierdza przyznanie certyfikatu RoHs oraz CE, zapewniając Państwa o bezpieczeństwie i ekologiczności naszego produktu.

Wszystkie nasze żarówki posiadają najwyższą klasę energooszczędności: A

Cechy
Zamiennik35-40 W
Moc3 W
Kolor światłabiały zimny (6000-6500K)
Liczba / Typ diod32 szt.
Zasilanie220-240V AC
Kąt świecenia360 stopni
Strumień świetlny360 lm
Żywotność50 000 godzin
Średnica16 mm
Długość53 mm
 

Komentarze