Żarówka E27SMD 2835H 22W WW

Żarówka LED - E27

Cena:32.99PLN
masz pytania?

Energooszczędna żarówka E27SMD 2835H 22W WW jest nowoczesnym rozwiązaniem wykorzystującym technologie diod ledowych najwyższej jakości, pochodzących od cenionego oraz największego na świecie producenta: Epistar (dostawca m.in. do paneli LED Samsunga).

Użyte diody pozbawione są efektu ,,mrugania”, świecą w czystym pasmie, nie męcząc wzroku. Dzięki wykluczeniu promieniowania UV oraz podczerwieni, emitowane światło nie wpłynie negatywnie na Państwa samopoczucie.

Ze względu na wysokiej jakości wykonanie układu elektronicznego jak i zastosowanie energooszczędnej technologi diodowej SMD 2835 HighBrightness żarówka pobierając tylko 22 W jest w stanie bezproblemowo zastąpić tradycyjną żarówkę o mocy 200 Widealnie oświetlając pomieszczenie.

Żarówka emituje dzienną barwę światła – od 4500K do 5000K. Diody posiadające tą barwę światła są najczęściej wykorzystywane do oświetlenia reklam, znaków, ekspozycji, zewnętrznych miejsc reprezentacyjnych. Barwa światła jest najbardziej zbliżona do światła dziennego, przez co posiada właściwości pobudzające.

Nasz produkt posiada najnowszej klasy konstrukcje, co zapewnia Państwu bezpieczny oraz bezproblemowy montaż w tradycyjnych oprawach świetlnych, gdzie wcześniej były wykorzystywane zwykłe żarówki. 

Wymiana żarówek marki LEDtechnics odbywa się 1:1 z tradycyjna żarówką, specjalnie zaprojektowany układ zasilania nie wymaga przerabiania instalacji elektrycznej.

Podczas produkcji żarówek naszej marki wykorzystany zostały tylko wysokiej klasy materiały, przez co żywotność żarówek sięga nawet 50 000 godzin. Wielokrotne wyłączanie oraz włączanie nie skróci jej żywotności, dzięki czemu działa do 25 razy dłużej niż zwykła żarówka.

Każdy nasz produkt jest objęty 24 miesięczną gwarancją. 

Wszystkie dostępne żarówki są pozbawione elementów wykonanych z ołowiu, rtęci co potwierdza przyznanie certyfikatu RoHs oraz CE, zapewniając Państwa o bezpieczeństwie i ekologiczności naszego produktu.

Klasa wodoszczelności IP44 pozwala na montaż żarówek w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności – takich jak kuchnia, czy łazienka. 

Wszystkie nasze żarówki posiadają najwyższą klasę energooszczędności: A

Cechy
Zamiennik200 W
Moc22 W
Kolor światłabiały ciepły (2800-3300K)
Liczba / Typ diodSMD 2835 / HighBrightness
Zasilanie220-240V AC
Kąt świecenia360 stopni
Strumień świetlny1980 lm
Żywotność50.000 godzin
Średnica60 mm
Długość205 mm
 

Komentarze