ŻARÓWKA LED G9 1W 12 V CIEPŁA

!!! WYPRZEDAŻ !!!

Stara cena:14.99PLN
Cena:9.99PLN
Posiadamy na stanie:1
masz pytania?

 Energooszczędna żarówka  G9 1W 12 V - AC/DC CIEPŁA jest nowoczesnym rozwiązaniem wykorzystującym technologie diod ledowych najwyższej jakości, pochodzących od największego na świecie oraz cenionego producenta: Epistar (dostawca m.in. do paneli LED Samsunga).

Układ elektroniczny oraz technologia energooszczędna diodowa POWER LED Standard jest wykonana w najwyższej jakości. Natomiast żarówka pobierając tylko 1 W jest w stanie bezproblemowo zastąpić tradycyjną żarówkę o mocy 15-20 W.

Użyte diody pozbawione są efektu ,,mrugania/przerywania”, świecą ciągłą, jednolitą barwą, nie męcząc wzroku.

Żarówka emituje ciepłą barwę światła – od 2800K do 3300K. Żarówki posiadające tą barwę światła są powszechnie najczęściej wykorzystywane. Może być stosowana w pomieszczeniach przeznaczonych do rekreacji i wypoczynku, ponieważ idealnie komponuje się z wnętrzami o zróżnicowanej kolorystyce.

Łatwy i bezproblemowy montaż w tradycyjnych oprawach świetlnych, w których wcześniej były wykorzystywane zwykłe żarówki. 

Wymiana żarówek marki Led-Handel odbywa się 1:1 z tradycyjna żarówką, specjalnie zaprojektowany układ zasilania nie wymaga przerabiania instalacji elektrycznej.

Podczas produkcji żarówek, które mamy w sprzedaży, wykorzystane zostały wyłącznie wysokiej klasy materiały, dlatego też żywotność żarówek sięga nawet 50 000 godzin. Wielokrotne wyłączanie oraz włączanie nie skróci jej żywotności, dzięki czemu działa do 25 razy dłużej niż zwykła żarówka.

Gwarancja każdego produktu to okres 24 miesięcy.

Wszystkie dostępne żarówki są pozbawione elementów wykonanych z ołowiu, rtęci co potwierdza przyznanie certyfikatu RoHs oraz CE, zapewniając Państwa o bezpieczeństwie i ekologiczności naszego produktu.

Wszystkie nasze żarówki posiadają najwyższą klasę energooszczędności: A

Cechy
Zamiennik15-20 W
Moc1 W
Kolor światłabiały ciepły (2800-3300°K)
Liczba / Typ diod1 szt.
Zasilanie12V AC/DC
Kąt świecenia120 stopni
Strumień świetlny75 lumenów
Żywotność50.000 godzin
 

Komentarze